Kariéra s námi – konstruktér

Gerco EWZ s.r.o. hledá k zajištění svých aktivit a potřeb zákazníků a pro posílení týmu odborníka s praxí na pozici

Konstruktér ostřihovacích nástrojů

Náplň práce

  • návrh a konstrukce ostřihovacích nástrojů a jednoúčelových zařízení především pro tlakově lité odlitky ze slitin lehkých kovů v 3D CAD
  • spolupráce s techniky sléváren při návrhu a tvorbě vlastní konstrukce
  • spolupráce s odděleními Technologie, Výroby a Nákupu při tvorbě konstrukční dokumentace
  • komunikace se zákazníkem během ověřování funkčnosti předloženého řešení
  • v případě, že máte dostatek konstrukční praxe i možnost vedení skupiny konstruktérů

Požadujeme

  • znalost konstrukčních programů (např. Solid Works, Solid Edge, Catia apod.)
  • VŠ technického směru – praxe na podobné pozici v oboru alespoň 3 roky
  • nebo SŠ strojírenského směru – praxe na podobné pozici v oboru alespoň 5 let
  • odpovědnost, pečlivost a samostatnost při řešení úkolů
  • znalost NJ nebo AJ
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Výhodou jsou

  • praktické zkušenosti – delší praxe
  • zkušenosti s konstruováním ve strojírenství v oboru technika pro nástrojárny (střižná a jiná zařízení)
  • zkušenosti s konstruováním jednoúčelových zařízení a přípravků
  • znalost technického NJ

Nabízíme

  • perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající významu a kvalitě vykonávané pozice
  • prémie, příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • moderní a dynamické pracovní prostředí
  • podporu tvůrčí a týmové spolupráce
  • systematické vzdělávání a profesní rozvoj
  • zázemí významného exportního dodavatele

Další údaje:

  • pracoviště Zbůch
  • nástup po dohodě

Motivační dopis a profesní životopis zasílejte prosím na adresu: bydzovska(Replace this parenthesis with the @ sign)ewz.cz

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Gerco EWZ s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v personální databázi. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.