{$lib.sys_language_uid}

Kariéra s námi

Gerco EWZ s.r.o. hledá spolupracovníka na pozici

Konstruktér

Náplň práce

  • Konstrukce ostřihovacích nástrojů, přípravku, jednoúčelových strojů
  • Kompletní zpracování od 3D návrh po 2D výrobní dokumentaci
  • Komunikace se zákazníky v průběhu konstrukce

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru (VŠ/SŠ)
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Výhodou jsou

  • Znalost práce v SolidWorks
  • Znalost němčiny nebo angličtiny

Nabízíme

  • Perspektivní, zajímavou a různorodou práci
  • Možnost částečné práce z domova
  • Prémie (podle výkonu průběžně během roku)
  • Příspěvek na stravování – stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na dovolenou a ke konci roku
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelské prostředí

Další údaje

  • pracoviště Zbůch
  • nástup po dohodě
  • práce je vhodná i pro absolventy

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám životopis na adresu: bydzovsky@ewz.cz

Případně volejte na telefon +420 724 773 038  my se Vám ozveme

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Gerco EWZ s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.