Kariéra s námi – obsluha CNC

Gerco EWZ s.r.o. hledá spolupracovníka na pozici

Obsluha CNC strojů

Náplň práce

  • obsluha, seřizování CNC strojů pro kusovou výrobu
    • frézovací centrum, drátořez apod.
    • práce na 2 směny
      • ranní směna 6:00 – 14:15
      • odpolední směna 14:00 – 22:15

Požadujeme

  • vyučen v oboru – SOU strojní, obráběč kovů, případně jiný technický obor – zaučíme Vás
  • znalost technologie obrábění kovů
  • znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • znalost zásad přesného měření
  • zodpovědnost, pečlivost

Výhodou jsou

  • praxe v obsluze CNC obráběcích strojů
  • praktické zkušenosti v kusové výrobě

Nabízíme

  • perspektivní, zajímavou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající kvalitě vykonávané pozice
  • prémie (podle výkonu průběžně během roku)
  • příspěvek na stravování – stravenky v hodnotě 100 Kč
  • příspěvek na dovolenou a ke konci roku
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí významného exportního dodavatele

Další údaje:

  • pracoviště Zbůch
  • nástup po dohodě
  • práce je vhodná i pro absolventy a aktivní důchodce

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám životopis na adresu: bydzovska(Replace this parenthesis with the @ sign)ewz.czPřípadně volejte na telefon 603 194 500 nebo 777 755 000

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Gerco EWZ s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v personální databázi. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.