Kariéra s námi – Obsluha strojů

Gerco EWZ s.r.o. hledá k zajištění svých aktivit a potřeb zákazníků a pro posílení týmu odborníka s praxí na pozici

Obsluha strojů

Náplň práce

  • obsluha a údržba strojů pro výrobu ostřihovacích nástrojů
    • stroje typu vrtačka, bruska, frézka, soustruh, pila

Požadujeme

  • vyučen v oboru – SOU strojní, zámečník
  • dobrá znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • znalost zásad přesného měření
  • zodpovědnost, pečlivost

Výhodou jsou

  • praktické zkušenosti v kusové výrobě alespoň 3 roky

Nabízíme

  • perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající kvalitě vykonávané pozice
  • prémie
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí významného exportního dodavatele

Další údaje:

  • pracoviště Zbůch
  • nástup po dohodě

Motivační dopis a profesní životopis zasílejte prosím na adresu: bydzovska(Replace this parenthesis with the @ sign)ewz.cz

 Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Gerco EWZ s.r.o. vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v personální databázi. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.