Kariéra s námi – zámečník

Gerco EWZ s.r.o. hledá k zajištění svých aktivit a potřeb zákazníků a pro posílení týmu odborníka s praxí na pozici

Zámečník – pracovník v montáži

Náplň práce

  • montáž ostřihovacích nástrojů dle výkresové dokumentace v kusové výrobě

Požadujeme

  • vyučení ve strojním oboru
  • dobrá znalost technické dokumentace a čtení výkresů
  • znalost zásad přesného měření
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Výhodou jsou

  • praktické zkušenosti v montáži
  • svářečský průkaz, jeřábnický průkaz
  • oprávnění k obsluze VZV

Nabízíme

  • perspektivní, zajímavou a odpovědnou práci
  • finanční ohodnocení odpovídající kvalitě vykonávané pozice
  • prémie
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • možnost dalšího vzdělávání
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí významného exportního dodavatele

Další údaje:

  • pracoviště Zbůch
  • nástup po dohodě

Kontakt:

Ing. Martina Bydžovská, tel: 603 194 500, e-mail:  bydzovska(Replace this parenthesis with the @ sign)ewz.cz